Huviringid

Huviringid

Esmaspäev

09.30  Arvutiõpe /компьютерное обучение, Erik Maerko

10.00   Inglise keel III grupp (eesti k.) Merily Sell

10.00   Võimlemine /гимнастика I grupp, Valentina Molodtsova

11.00   Inglise keel II grupp (eesti k.) Merily Sell

11.00   Võimlemine II grupp,  Valentina Molodtsova

12.00   Inglise keel I grupp (eesti k.) Merily Sell

12.00   Võimlemine IV grupp, Valentina Molodtsova

13.00   Võimlemine V grupp, Valentina Molodtsova

14.00   Inglise keel II grupp Wisdom (vene k.) Regina Filippova

/английский язык

14.30   Lauluklubi – Meeme Kudu

15.00   Inglise keel VII grupp Joy (vene k.) Regina Filippova

17.00   Bowling – Meeme Kudu

Teisipäev

09.30   Arvutiõpe – Erik Maerko

10.00   Aiandus /садоводство (vene k.)

10.00   Seeniortants I grupp Pihlakobar, Aime Kaasik

/бальные танцы для пожилых

10.00   Saksa keel /немецкий язык I grupp (vene k.) Tatjana Muna

10.30   Käsitöö /рукоделие, Ljubov Falalajeva

11.00   Seeniortants II grupp Pihlaõied, Aime Kaasik

11.30   Saksa keel II grupp (vene k.) Tatjana Muna

12.00   Võimlemine ja liikumisteraapia – Aime Kaasik

/гимнастика и лечебная физкультура

13.00   Mälutreening (eesti k.) Aino Keerig

Kolmapäev

09.30   Arvutiõpe – Erik Maerko

10.00   Klubi Art /рисование I grupp (vene k.) Galina Borissova

10.00   Võimlemine  I grupp, Valentina Molodtsova

11.00   Klubi Art II grupp (vene k.) Galina Borissova

11.00   Võimlemine II grupp, Valentina Molodtsova

12.00   Inglise keel VI grupp, Travel (vene k.) Regina Filippova

12.00   Võimlemine III grupp, Valentina Molodtsova

13.00   Inglise keel V grupp, Tireless (vene k.) Regina Filippova

13.00   Võimlemine V grupp, Valentina Molodtsova

14.00   Kepikõnd /скандинавская ходьба, Ülle Mets

14.15   Jooga /йога – Irina Murnikova

14.30   Inglise keel VIII grupp, Fans (vene k.) Regina Filippova

15.30   Inglise keel VIII grupp, Smile (vene k.) Regina Filippova

Neljapäev

09.30   Arvutiõpe – Erik Maerko

09.30   Seeniortants I grupp Pihlakobar, Aime Kaasik

10.30   Seeniortants II grupp Pihlaõied, Aime Kaasik

11.00   Kunstiring (eesti k.) Karin Marge

11.30   Võimlemine ja liikumisteraapia – Aime Kaasik

12.00   Mälutreening /тренировка памяти (vene k.) Aino Keerig

12.45   Loomuliku liikumise süsteem, Vera Kazlovskaja

/система естественного движения

14.00   Käsikellade ansambel – Meeme Kudu

/колокольный ансамбль

14.30   Flamenco  tants /танец фламенко I grupp, Ilona Torn

15.15   Naisansambel Hõbelõng – Õnneleid Mardim-Selmet

15.30   Flamenco  tants II grupp, Ilona Torn

Reede

10.00   Eesti keel /эстонский язык I grupp, Sirje Jõe

11.00   Eesti keel II grupp, Sirje Jõe

11.00   Lauluring Vstretša /певческий кружок Встреча (vene k.)

11.00   Võimlemine III grupp, Valentina Molodtsova

12.00   Eesti keel III grupp, Sirje Jõe

12.00   Inglise keel IV grupp Optimists (vene k.) Regina Filippova

12.00   Võimlemine IV grupp, Valentina Molodtsova

13.00   Linedance /линейный танец (rivitants)

13.30   Inglise keel I grupp Birdies (vene k.) Regina Filippova

14.30   Inglise keele klubi (vene k.) Regina Filippova