Koduteenused

Riigis kehtestatud eriolukorra ajal toimub koduteenuste osutamine  arvestusega, et kliendi esmavajadused oleksid kaetud (st, et oleks tagatud klientide varustamine toiduainetega, ravimitega ja esmatarbekaupadega).

Teenuse eesmärk on aidata kaasa inimese iseseisvale toimetulekule harjumuspärases keskkonnas.

http://www.tallinn.ee/Teenus-Koduteenused

Teenus sisaldab:

  • koduabiteenus – abistamine igapäevaeluks vajalike toimingute sooritamisel, välja arvatud füüsilist kontakti vajav abi.
  • isikuabiteenus – abistamine toimingute sooritamisel, mis nõuavad hooldatavaga füüsilist kontakti.

Andmekaitsetingimused:

https://www.tallinn.ee/Andmekaitsetingimused

Teenust osutavad

Hooldusjuhid:

Nadežda Koneva

621 4350

Nadezda.Koneva@lsk.ee

Piret Talve

621 4350

Piret.Talve@lsk.ee

Hooldustöötajad:

  • Anne Kedik
  • Irina Kravtšenko
  • Nadežda Kuropatkina
  • Aili Pavlova
  • Maria Poprošalova
  • Niina Poprošalova
  • Ellen Puiestik
  • Silvi Sõmer
  • Liia Vinni
  • Ljudmilla Märtsoo
  • Kalli Jõgiaas
  • Helvi Mäekask
  • Merike Kullamaa
  • Jekaterina Žurakovskaja
  • Anna Ignatovitš
  • Maire Schmiedeberg
  • Yulia Vasserman
  • Natalia Borodina
  • Anneli Tooming
  • Jekaterina Krupoderova
  • Ester Överus
  • Marje Ausmees
  • Olga Kalda
  • Anne Litvinova
  • Marita Pikkas
  • Kaire Veldermann
  • Olga Boger
  • Niina Kaupuž
  • Irina Pleškanjova
  • Viktoria Heimonen
  • Tatjana Kase
  • Ekaterina Zautina
  • Silvi Lepik
  • Natalia Ignatjeva
  • Kerli Pau
  • Natalja Fetisova
  • Jelena Golvaševa

Katleri 6 sotsiaalmaja

Sotsiaaltöötaja:

Heidi Mikiver

633 8136

Heidi.Mikiver@lsk.ee

Hooldustöötaja:

Olga Tšuhnenkova

633 8136

Katleri6@lsk.ee

Paasiku 7 sotsiaalmaja

Sotsiaaltöötaja:

Olga Puzõnja

633 8145

Olga.Puzonja@lsk.ee

Hooldustöötaja:

Kristiina Illisson

633 8145

Paasiku7@lsk.ee

Kivila 3a sotsiaalmaja

Sotsiaaltöötaja:

Aime Raimets

621 8177

Aime.Raimets@lsk.ee

Hooldustöötajad:

Juulia Koževnikova

Thea Kirss

621 8177

Kivila3a@lsk.ee

Muhu 9 sotsiaalmaja

Sotsiaaltöötaja:

Hooldustöötajad:

Silja Vesiallik

Tatiana Liventseva

637 2545

Muhu9@lsk.ee