Koduteenused

Teenuse eesmärk on aidata kaasa inimese iseseisvale toimetulekule harjumuspärases keskkonnas.

https://www.tallinn.ee/Teenus-Koduteenus

Teenus sisaldab:

  • koduabi- teenuse saaja abistamine igapäevaeluks vajalikes tegevustes (näiteks eluruumide ja riiete korrastamine, kütmine ja toiduvalmistamine) tema eluruumis, ravimite ostmisel apteegist, toiduainete ja majapidamistarvete ostmisel kauplusest ja e-keskkonnas
  • isikuabi – teenuse saaja abistamine füüsilist kontakti vajavates enesehooldusega seotud toimingutes (näiteks riietumine, söömine, hooldusabivahendite kasutamine ja hügieenitoimingud)
  • asjaajamist – terviseabi korraldamine, teenuse saaja juhendamine ja abistamine asjaajamisel ning saatmine tervishoiu-, teenindus- ja ametiasutustes

Andmekaitsetingimused:

https://www.tallinn.ee/Andmekaitsetingimused

Teenust osutavad

Hooldusjuhid:

Nadežda Koneva

621 4350

Nadezda.Koneva@lsk.ee

Piret Talve

621 4350

Piret.Talve@lsk.ee

Hooldustöötajad:

  • Anne Kedik
  • Irina Kravtšenko
  • Nadežda Kuropatkina
  • Aili Pavlova
  • Maria Poprošalova
  • Niina Poprošalova
  • Silvi Sõmer
  • Liia Vinni
  • Kalli Jõgiaas
  • Merike Kullamaa
  • Jekaterina Žurakovskaja
  • Anna Ignatovitš
  • Maire Schmiedeberg
  • Yulia Vasserman
  • Natalia Borodina
  • Anneli Tooming
  • Jekaterina Krupoderova
  • Ester Överus
  • Olga Kalda
  • Marita Pikkas
  • Kaire Veldermann
  • Olga Boger
  • Irina Pleškanjova
  • Viktoria Heimonen
  • Tatjana Kase
  • Ekaterina Zautina
  • Natalia Ignatjeva
  • Kerli Pau
  • Natalja Fetisova
  • Jelena Golvaševa
  • Jelena Klevtsova
  • Thea Kirss
  • Inna Kositskaja
  • Maria Vasard
  • Ellada Nurm
  • Irina Spitsina

Katleri 6 sotsiaalmaja

Sotsiaaltöötaja:

Heidi Mikiver

633 8136

Heidi.Mikiver@lsk.ee

Hooldustöötaja:

Olga Tšuhnenkova

633 8136

Katleri6@lsk.ee

Paasiku 7 sotsiaalmaja

Sotsiaaltöötaja:

Hooldustöötajad:

Kristiina Illisson

Liia Piirsoo

633 8145

Paasiku7@lsk.ee

Kivila 3a sotsiaalmaja

Sotsiaaltöötaja:

Aime Raimets

621 8177

Aime.Raimets@lsk.ee

Hooldustöötajad:

Juulia Koževnikova

Olga Puzõnja

621 8177

Kivila3a@lsk.ee

Muhu 9 sotsiaalmaja

Sotsiaaltöötaja:

Hooldustöötajad:

Silja Vesiallik

Tatiana Liventseva

637 2545

Muhu9@lsk.ee