Huviringid

Huvialaringid 2019/2020

Esmaspäev

09.30 Inglise keel III grupp (eesti-inglise) Kaie Orglaan

10.00 Võimlemine I grupp Valentina Molodtsova

10.00 Käsitöö

11.00 Võimlemine II grupp Valentina Molodtsova

11.30 Inglise keel II grupp (eesti-inglise) Kaie Orglaan

12.00 Võimlemine IV grupp Valentina Molodtsova

13.00 Võimlemine V grupp Valentina Molodtsova

13.30 Inglise keel I grupp (eesti-inglise) Kaie Orglaan

15.00 Lauluklubi Meeme Kudu

Teisipäev

10.00 Seeniortants „Pihlakobar“ Eve-Mall Saar

10.00 Saksa keel I grupp (vene-saksa) Tatjana Muna

10.00 Eesti keel I grupp (algajad) Velve Kõiv

10.00 Aiandus (vene keeles)

11.00 Seeniortants „Pihlaõied“ Eve-Mall Saar

11.00 Eesti keel II grupp Velve Kõiv

11.30 Saksa keel II grupp (vene-saksa) Tatjana Muna

12.00 Võimlemine ja liikumisteraapia Eve-Mall Saar

12.00 Eesti keel III grupp Velve Kõiv

13.00 Mälutreening (eesti keeles) Aino Keerig

Kolmapäev

10.00 Võimlemine I grupp Valentina Molodtsova

10.00 Inglise keel VI grupp (vene-inglise) Regina Filippova

11.00 Võimlemine II grupp Valentina Molodtsova

11.00 Inglise keel V grupp (vene-inglise) Regina Filippova

11.00 Klubi Art (vene keeles) Galina Borissova

12.00 Võimlemine III grupp Valentina Molodtsova

12.30 Inglise keel VIII grupp (vene-inglise) Regina Filippova

13.00 Võimlemine V grupp Valentina Molodtsova

13.00 Klubi “Jututuba”

13.00 Kunstiring (eesti keeles) Silvi Virkepuu

13.30 Inglise keel III grupp (vene-inglise) Regina Filippova

14.30 Jooga Irina Murnikova

14.30 Inglise keele klubi (vene-inglise)

Neljapäev

9.30 Seeniortants „Pihlakobar“ Eve-Mall Saar

10.00 Inglise keel I grupp (vene-inglise) Regina Filippova

10.30 Võimlemine ja liikumisteraapia Eve-Mall Saar

11.00 Inglise keel IV grupp (vene-inglise) Regina Filippova

11.30 Seeniortants „Pihlaõied“ Eve-Mall Saar

12.00 Mälutreening (vene keeles) Aino Keerig

12.30 Loomuliku liikumise süsteem Vera Kazlovskaja

13.30 Inglise keel II grupp (vene-inglise) Regina Filippova

14.30 Inglise keel VII grupp (vene-inglise) Regina Filippova

14.15 Käsikellade ansambel Meeme Kudu

15.00 Naisansambel „Hõbelõng“ Õnneleid Mardim-Selmet

Reede

11.00 Võimlemine III grupp Valentina Molodtsova

11.00 Lauluring „Vstretša“ (vene keeles)

12.00 Võimlemine IV grupp Valentina Molodtsova

13.00 Linedance