Huviringid

Esmaspäev

  • 09.30 Inglise keel I grupp (eesti-inglise) Kaie Orglaan
  • 10.00 Võimlemine I grupp Valentina Molodtsova
  • 11.00 Võimlemine II grupp Valentina Molodtsova
  • 11.30 Inglise keel II grupp (eesti-inglise) Kaie Orglaan
  • 12.00 Võimlemine IV grupp Valentina Molodtsova
  • 13.00 Võimlemine V grupp Valentina Molodtsova
  • 13.00 Eesti keel III grupp (vene-eesti) Aljona Suhhomlinova
  • 13.30 Inglise keel I grupp (eesti-inglise) Kaie Orglaan
  • 14.00 Eesti keel I grupp (vene-eesti) Aljona Suhhomlinova
  • 15.00 Eesti keel II grupp (vene-eesti) Aljona Suhhomlinova

Teisipäev

  • 10.00 Seenioritants “Pihlakobar” I grupp Eve-Mall Saar
  • 10.00 Aiandus (vene keeles)
  • 10.00 Saksa keel I grupp (vene-saksa) Tatjana Muna
  • 10.30 Käsitöö Hella Kattai
  • 11.00 Seenioritants „Pihlakobar“ II grupp Eve-Mall Saar
  • 11.30 Saksa keel II grupp (vene-saksa) Tatjana Muna
  • 12.00 Võimlemine ja liikumisteraapia I grupp Eve-Mall Saar
  • 13.00 Mälutreening Aino Keerig
  • 14.00 Suhtlemisring „Mokalaat“

Kolmapäev

  • 10.00 Võimlemine I grupp Valentina Molodtsova
  • 10.00 Inglise keel VI grupp (vene-inglise) Regina Filippova
  • 11.00 Võimlemine II grupp Valentina Molodtsova
  • 11.00 Inglise keel V grupp (vene-inglise) Regina Filippova
  • 12.00 Võimlemine III grupp Valentina Molodtsova
  • 13.00 Võimlemine V grupp Valentina Molodtsova
  • 13.00 Inglise keel VII grupp (vene-inglise) Regina Filippova
  • 14.00 Inglise keel VIII grupp (vene-inglise) Regina Filippova
  • 14.15 Jooga Irina Murnikova

Neljapäev

  • 10.00 Seenioritants “Pihlakobar” I grupp Eve-Mall Saar
  • 10.00 Saksa keel III grupp (vene-saksa) Tatjana Muna
  • 11.00 Käsitöö
  • 11.00 Võimlemine ja liikumisteraapia II grupp Eve-Mall Saar
  • 12.30 Loomuliku liikumise süsteem Vera Kazlovskaja
  • 13.00 Klubi ART
  • 15.00 Naisansambel „Hõbelõng“ Õnneleid Mardim-Selmet

Reede

  • 10.00 Võimlemine I grupp treenerita
  • 10.00 Inglise keel II grupp (vene-inglise) Regina Filippova
  • 11.00 Võimlemine III grupp Valentina Molodtsova
  • 11.00 Lauluring “Vstretša” (vene keeles)
  • 11.00 Inglise keel IV grupp (vene-inglise) Regina Filippova
  • 12.00 Võimlemine IV grupp Valentina Molodtsova
  • 12.00 Inglise keel III grupp (vene-inglise) Regina Filippova
  • 13.30 Inglise keel I grupp (vene-inglise) Regina Filippova