Koduteenused

Teenuse eesmärk on aidata kaasa inimese iseseisvale toimetulekule harjumuspärases keskkonnas.

http://www.tallinn.ee/Teenus-Koduteenused

Teenus sisaldab:

  • koduabiteenus – abistamine igapäevaeluks vajalike toimingute sooritamisel, välja arvatud füüsilist kontakti vajav abi.
  • isikuabiteenus – abistamine toimingute sooritamisel, mis nõuavad hooldatavaga füüsilist kontakti.

Teenust osutavad

Hooldusjuhid:

Nadežda Koneva

621 4350

Nadezda.Koneva@lsk.ee

Piret Talve

621 4350

Piret.Talve@lsk.ee

Hooldustöötajad:

  • Olga Jermilova
  • Anne Kedik
  • Irina Kravtšenko
  • Nadežda Kuropatkina
  • Terje Multer
  • Aili Pavlova
  • Maria Poprošalova
  • Niina Poprošalova
  • Ellen Puiestik
  • Silvi Sõmer
  • Irina Tsarjova
  • Liia Vinni
  • Ljudmilla Märtsoo
  • Kalli Jõgiaas
  • Helvi Mäekask
  • Merike Kullamaa
  • Jekaterina Žurakovskaja
  • Anna Ignatovitš
  • Maire Schmiedeberg
  • Yulia Vasserman
  • Rinata Bodnar
  • Natalia Borodina
  • Anneli Tooming
  • Jekaterina Krupoderova
  • Olga Puškina
  • Ester Överus
  • Marje Ausmees
  • Olga Kalda
  • Anne Litvinova
  • Marita Pikkas
  • Kaire Veldermann
  • Olga Boger
  • Niina Kaupuž
  • Irina Pleškanjova
  • Viktoria Heimonen

Katleri 6 sotsiaalmaja

Sotsiaaltöötaja:

Heidi Mikiver

633 8136

Heidi.Mikiver@lsk.ee

Hooldustöötaja:

Olga Tšuhnenkova

633 8136, 5335 8424

Katleri6@lsk.ee

Paasiku 7 sotsiaalmaja

Sotsiaaltöötaja:

Olga Mazurok

633 8145

Olga.Mazurok@lsk.ee

Hooldustöötaja:

Kristiina Illisson

633 8145, 5335 8093

Paasiku7@lsk.ee

Kivila 3a sotsiaalmaja

Sotsiaaltöötaja:

Aime Raimets

621 8177

Aime.Raimets@lsk.ee

Hooldustöötajad:

Juulia Koževnikova

Thea Kirss

621 8177, 5335 8930

Kivila3a@lsk.

Muhu 9 sotsiaalmaja

Sotsiaaltöötaja:

Lily Kass

637 2545

Lily.Kass@lsk.ee

Hooldustöötajad:

Silja Vesiallik

Tatiana Liventseva

637 2545, 5333 7268

Muhu9@lsk.ee